індивід з-ня 4 курс

Василь АндрусякГрегіт

Бандера Степан

Боровець Тарас

Буй –Горбовий Ярослав

Волошин Августин

Воробець Федір «Верещака»

Гайвас Ярослав

Галаса Василь «Орлан»

Грицай Дмитро «Перебійніс»

Дяченко Михайло «Марко Боєслав»

Кандиба Олег Ольжич

Климів Іван «Кандиба»

Клячківський Дмитро

Ковпак Сидір

Кук Василь

Лебедь Микола

Луцький Олександр

Мельник Андрій

Судоплатов Павло

Андрій Шептицький

Йосип Сліпий

Сталін Йосип

Строкоч Тимофій

Шухевич Роман

Довженко Олександр

Федоров Іван

Федун Петро

Хасевич Ніл

Ярий Ріко

ЮрійБадзьо

Михайло Байчевський

Микола Воробйов

Іван Гель

Олесь Гончар

Богдан і Михайло Горинь

Алла Горська

Петро Григоренко

Ярослав Дашкевич

П.Тичина

Руднєв Семен

М. Кирпоніс

В.Кассіян

О.Богомолець

Є.Патон

М.Стражеску

Олена Теліга

Д.Мануїльський

А.Жданов

К.Данькевич

Микита Хрущов

О.Палладін

Василь Романюк

О.Косигін

Л.Брежнєв

Б.Патон

М.Рильський

Лесь Танюк

А.Кос-Анатольський

О.Білаш

Т.Яблонська

Платон Майборода

Н.Ужвій

Параджанов Сергій

О.Кириченко

П.Шелест

В.Щербицький

Йосип Тереля

Олена Апанович

Б.Ступка

Ада Роговцева

В.Івасюк

Юрій Іллєнко

Леонід Осика

Леонід Биков

Іван Миколайчук

М.Горбачов

Любачівський Мирослав

І.Юхновський

Л.Кравчук

М.Попович

Л.Кучма

В.Ющенко

В.Янукович

В.Кличко

П.Симоненко

Ю.Тимошенко

В.М.Глушков

Є.Маланюк

І.Шамо

М.Гречина, О.Заваров

В. Бородай

М.Приймаченко

К.Білокур

Серж Лифар

Микола Азаров

Ю. Андрухович

О. Мороз

О. Тихий

Микола Руденко

М. Азаров

С. Тігіпко

Гонгадзе

І. Курас

Ю. Митропольський

Дмитро Кремінь

Василь Шкляр

О.Янчук

Г.Костельник

Г.Костельник

Р. Віктюк

Рінат Ахметов

П. Порошенко

Д.Табачник

О.Тягнибок

С.Бубка

Л.Підкопаєва

Я. Клочкова

А. Яценюк

В.Литвин

Амосов Микола

Г. Вінс,

І. Гель

Руслана

В.Цаголов

Я.Галан

Д. Квецко

Іван Дзюба

Іван Драч

Опанас Заливаха

Ліна Костенко

Микола Крайник

Юрій Литвин

Левко Лук яненко

Валерій Марченко

Валентин Мороз

Михайло Осадчий

Леонід Плющ

Микола Руденко

Надія Світлична

Євген Сверстюк

Іван Світличний

Василь Симоненко

Ніна Строката

Василь Стус

Степан Хмара

Вячеслав Чорновіл

Дмитро Павличко

Борис Олійник

Остап Вишня

Тимошенко Семен

Терміни

Радянізація

План «Барбаросса»

План «Ост»

Депортація

Бліцкриг

Мобілізація

Евакуація

«Рейкова війна»

«Новий порядок»

СД

СС

Гестапо

Голокост

Остарбайтер

Колабораціонізм

Карпатський рейд

Репарації

Операція «Вісла»

Організація Об’єднаних Націй (ООН)

ОУНУПА

УГВР

Поліська Січ

Відбудова

Холодна війна

Дискредитація

Буржуазний націоналізм

Космополітизм

Ждановщина

Лисенківщина

Львівський собор

Церква у катакомбах

Волюнтаризм

Номенклатура

Суб’єктивізм

Демагогія

культ особи

Ради народного господарства

РЕВ

Відлига

Десталінізація

Реабілітація

Децентралізація

ГУЛАГ

ЮНЕСКО

Тваринницька надпрограма

Хрущовки

Шістдесятники



Страницы: 1 | 2 | Весь текст



Яндекс.Метрика